środa, 14 września 2016

EMPIK DLA BIBLIOTEK SZKOLNYCH!


PROGRAM LOJALNOŚCIOWY EMPIKU!

Nie wiem, czy większość z Was orientuje się w nowym programie lojalnościowym, który przygotował dla nas (klientów) Empik. Mam tu na myśli karty lojalnościowe, które uprawniają nas m.in.do korzystania z rabatów, zbierania punków za zakupy i wymieniania je na nagrody. Empik jako dobra księgarnia, działająca na terenie całej Polski, pomyślała również o szkolnych bibliotekach, pragnąc zauważyć fakt, że najczęściej to one budzą w nas pasję czytania, ale by mogły to robić, muszą nas najpierw zachęcić wachlarzem najnowszych dziecięcych tytułów. Z tej okazji w ramach programu lojalnościowego powstał konkurs bibliotek, w wyniku którego zostanie rozdanych 10 000 książek.

"Wraz z początkiem roku szkolnego 2016 wzbogaciliśmy program „Przecinek i Kropka” o nowy element – akcję wsparcia dla bibliotek w szkołach podstawowych. W wrześniu czekamy na zgłoszenia placówek, następnie uruchamiamy głosowanie, w wyniku którego przekażemy 10 000 książek."
 Więcej o zasadach i warunkach konkursu bibliotek organizowanego przez księgarnie Empik znajdziecie na stronie.

Miejmy nadzieję, że więcej księgarni i dystrybutorów wpadnie na podobny pomysł, jak zarząd Empika. Czytelnicy na pewno docenią ich starania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz